iSquint

iSquint Mac için

Videoları iPod veya PSP'ye dönüştürün

İşte bir şey var: yeni bir iPod'unuz var ve üzerinde bazı videolar izlemek istiyorsunuz. Video podcast'leri aktarabilir veya iTunes mağazasından video satın alabilirsiniz. İPod'unuzda oynatmanız gereken herhangi bir videoyu...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Hızlı ve temiz dönüşüm
  • İTunes'a ekle
  • Gelişmiş ayarları içerir
  • H.264 kodlaması

DEZAVANTAJLAR

  • Nag VisualHub'a geçmek için
  • Ses dönüşümü her zaman mükemmel değildir

Çok iyi
8

İşte bir şey var: yeni bir iPod'unuz var ve üzerinde bazı videolar izlemek istiyorsunuz. Video podcast'leri aktarabilir veya iTunes mağazasından video satın alabilirsiniz.

İPod'unuzda oynatmanız gereken herhangi bir videoyu dönüştürmek için iSquint gibi bir araç da kullanabilirsiniz.

Küçük ve mütevazı bir uygulama aslında oldukça iyi çalışıyor.

TV veya iPod için optimize etmeyi ve daha iyi kalite için H. 264 kodlamasını kullanmayı seçebilirsiniz. En kullanışlı özelliklerden biri, dönüştürülmüş videolarınızı iTunes'a ekleyebilme, dönüştürme ve iPod'unuza aktarma işlemini doğrusal bir süreç haline getirmektir.

Çoğu kullanıcı, görüntü kalitesini ayarlamak için kaydırıcıyı kullanacaktır, ancak kullanıcılar, videonuzu kırpmanıza, çerçevelemeye, bit oranına, genişliğe ve yüksekliğe ayarlayabilmenize olanak veren gelişmiş özelliklerde kazmaya başlar.

İSquint hakkında gerçekten nefret ediyorum şey geliştiricinin diğer shareware çözümü VisualHub geçiş yapmanızı teşvik nag ekranları.

İSquint'i her başlattığınızda ve her dönüşümü bitirdiğinizde size bildirilir ve doğal olarak bundan kurtulmanın bir yolu yoktur. Diğer büyük dezavantaj ise, dönüşüm için aşağı geldiğinde uçucu ses kalitesidir.

Uygun görüntü ve ses kalitesiyle video çekmeden önce birkaç denemeye ihtiyacınız olabilir.

Genel olarak iSquint, videoları hızlıca iPod formatına dönüştürmek ve iTunes arşivinizde kaydetmek için iyi bir ücretsiz araçtır.

Düz MPEG-4'e dönüştürülen bazı dosya türleri artık QuickTime Player 7.4 ve üstü sürümlerde videosuz olarak gösteriliyor. iSquint artık iSquint'in önceki sürümlerinde oluşturulan "video yok" .mp4 dosyalarını onarmak için "Debreaker" adlı bir program damlası içeriyor. Gülünç bir şekilde sonlanan küçük dosyaların artık hata olduğu varsayılmamaktadır. Uğur Sofra'nın Türk Lokalizasyonu.

Değişiklikler

  • Düz MPEG-4'e dönüştürülen bazı dosya türleri artık QuickTime Player 7.4 ve üstü sürümlerde videosuz olarak gösteriliyor. iSquint artık iSquint'in önceki sürümlerinde oluşturulan "video yok" .mp4 dosyalarını onarmak için "Debreaker" adlı bir program damlası içeriyor. Gülünç bir şekilde sonlanan küçük dosyaların artık hata olduğu varsayılmamaktadır. Uğur Sofra'nın Türk Lokalizasyonu.

mac için Müzik ve Radyo en fazla indirilenler

iSquint

İndir

iSquint 1.5.2

iSquint hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×